Akce!!! při objednávce motoru doručení 35€

Vyhledávejte ve více než 928 ks produktech

Například: Škoda Fabia 1.9 nebo kódem motoru: ATD

Prodej nových a repasovaných motorů Kožlany

Naše společnost nabízí svým zákazníkům širokou škálu služeb.

Rychlost dodání motoru do 48 hodin od objednání s cenou za doručení 30 € po celé ČR.

Zajišťujeme dopravu kurýry nebo vlastní rozvoz.

Zásilku doručíme do vašeho města Kožlany nebo okolí a místem doručení může být váš domov nebo servis, kde máte vozidlo, kdekoli v ČR.

 

Zboží Vám umíme doručit do Vašeho města případně na Vámi vybranou adresu. Dodání motoru v případě že ho máme skladem umíme doručit ZDARMA již do 24 hodin po celé České republice.
Nový nebo repasovaný motor Vám umíme zajistit pro následující typy značek vozidel: CITROËN, PEUGEOT, FORD, RENAULT, OPEL, VOLKSWAGEN, ŠKODA, SEAT, BMW, JEEP, AUDI, FIAT , IVECO, CHEVROLET, ALFA ROMEO, MAZDA, MERCEDES, KIA, MINI, NISSAN, LAND ROVER, HYUNDAI, SUZUKI, VOLVO, LANCIA, DACIA, DODGE, po dohodě i jiné značky na objednávku. Více v e-shopu.
V případě, že nemáte zájem o celý motor, umíte si od nás zakoupit pouze samostatnou hlavu motoru nebo blok motoru. Kromě prodeje motorů Vám umíme zajistit i jiné nové nebo repasované díly. ( CHLADIČE OLEJE, EGR VENTILY A CHLADIČE SPALIN, KLIKOVÉ HŘÍDELE, OLEJE A FILTRY, ROZVODY, TURBA, KRYT HLAVY MOTORU, VSTŘIKOVACÍ TRYSKY, VSTŘIKOVACÍ ČERPADLA ...)
K novému motoru poskytujeme záruku 24 měsíců. V případě koupě repasovaného motoru, hlavy nebo bloku poskytujeme záruku 12 měsíců.