Akce!!! při objednávce motoru doručení 35€ (884 Kč)

Vyhledávejte ve více než 835 ks produktech

Například: Škoda Fabia 1.9 nebo kódem motoru: ATD

Odtahová služba

Odtahová služba

Máte nepojízdné vozidlo, ve kterém potřebujete vyměnit motor či využít jiné autoslužby v našem servisu? Ať už plánujete repas, nebo výměnu motoru déle, nebo se vám stala nešťastná nehoda a vaše auto zůstalo nepojízdné náhle, nezoufejte. S převozem vozidla vám rádi pomůžeme. Mezi naše služby jsme zařadili vlastní odtahovku, abychom vám převoz vozidla usnadnili a bez problémů jej dostali do našeho servisu.

Už nebudete muset platit předražené odtahové služby a obracet se na třetí strany, nebo řešit převoz vozidla po vlastní ose, což může být někdy fyzicky i finančně náročné. O vše se postaráme za vás a váš vůz bezpečně, opatrně a precizně převezeme do našeho servisu, kde provedeme potřebné opravy, výměnu motoru či další dohodnuté úkony tak, aby bylo vaše auto opět fit.

Nacházíme se v Považské Bystrici a naše autoslužby jsou k dispozici pro celé okolí. Rádi vaše auto přepravíme k nám, kde se postaráme o výměnu a opravu dílů.

V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat pomocí emailu nebo tel. čísle v době Po-Pá 8:00-16:00 vám rádi vyhovíme.