Akce!!! při objednávce motoru doručení 35€ (865 Kč)

Vyhledávejte ve více než 849 ks produktech

Například: Škoda Fabia 1.9 nebo kódem motoru: ATD

O NÁS

O nás

Dlouholeté zkušenosti, kvalitně a poctivě odvedená práce, profesionální přístup a chuť pracovat. Tak bychom charakterizovali naši společnost, která již několik let lidem poskytuje služby v rámci automobilového průmyslu a servisních služeb.

Čemu se věnujeme?

Věnujeme se generální opravě poškozených motorů, jejich výměně, výkupu a prodeji. V praxi tedy děláme z poškozených nebo nefunkčních motorů opět funkční a připravené dále sloužit, čímž šetříme peněženky našich klientů, ale i životní prostředí. Naše služby můžete využít při opravě vašeho motoru, při prodeji poškozeného motoru, nebo v případě, že chcete koupit pro výměnu jiný repasovaný motor. Funkční motor vám umíme zaslat kurýrní společností, nebo vlastním rozvozem po SK a CZ, abyste si mohli výměnu uskutečnit ve vámi vybraném servisu. Poskytujeme však také odtahovou službu a vaše auto můžeme odtáhnout do našeho servisu, kde provedeme výměnu sami. Kromě toho u náš můžete nalézt i jiné díly jako jsou vstřikovací trysky, vstřikovací čerpadlo, turbo a pomůžeme vám i při vytahování poškozených vstřikovacích trysek. Ke našim službám poskytujeme samozřejmě také písemnou záruku a to až na 12 měsíců.

Kde se nacházíme?

Fungujeme primárně prostřednictvím naší webové adresy repasovany-motor.cz a prodeje na dálku pomocí kurýrní společnosti nebo vlastního rozvozu. Disponujeme však i odběrným místem na adrese Zámostie 185 v Považské Bystrici, kde si můžete převzít zboží po telefonické domluvě zpravidla od pondělí do pátku mezi 8:00-16:00.

Kontaktovat nás můžete na email info@repasovany-motor.cz, nebo tel. č.: +421 905 599 311.